Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Георгій Фомічев

Venture builder y SKELAR

З чим можу допомогти

– консультації бізнесу у процесі product-market fit для маркетплейсів та підписочних бізнес-моделей на Tier1 англомовних ринках

– консультації у наймі та аудит co-founding team

– кар'єрне менторство на шляху до того, щоб стати підприємцем та СЕО

– побудова організаційної структури та процесів навколо неї (цілепокладання, планування, delivery)

– review стратегії вашого бізнесу

про мене

Дуже душний математик в душі, який стажувався в Microsoft і вже 7 років будує IT-продукти в разних ролях: від Data Analyst до New Biz у Китаї.

Останні 3 роки є акціонером venture builder SocialTech та CEO його найбільшого проекту Livebeam. З 2021-го став LP у Flyer One Ventures. Консультував ряд інвестицій F1V на різні теми від "як правильно будувати процес розвитку продукту на різних стадіях" до "яка організаційна структура буде оптимальною на певній стадії для певної бізнес-моделі". Одночасно з тим очолюю раду директорів декількох інвестицій SocialTech. Найбільша із них – Prosperi.io

Викладаю в IT школах Genesis та StartUp академії Meta

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії