Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Дмитро Савицький

COO у Svitsoft

З чим можу допомогти

- поділюсь власним досвідом того, як з початком війни вдалося переорієнтувати бізнес на закордонних клієнтів та як долати супутні складнощі

⁃ де і як знаходити точки зростання українським агенціям у сьогоднішніх умовах

⁃ проконсультую з приводу операційного менеджменту та допоможу розробити організаційну структуру роботи агенцій (50-100 співробітників)

⁃ фінансовий облік: на що треба першочергово звертати увагу

про мене

В операційне управління я прийшов з HR-сфери. Знаю, як знаходити кращих спеціалістів у digital, що треба для того, аби вибудувати корпоративну культуру в агенціях, як втримати та мотивувати команду в скрутні часи та що таке успішний кризовий менеджмент в умовах війни.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії