Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Денис Лоншаков

Senior Software Engineer у Gebit Solutions GmbH

З чим можу допомогти

- розібрати основи Java та Spring

- розібрати принципи Сlean code, SOLID, KISS, DRY, Separation of concerns

- розібрати розподілену архітектуру, архітектуру мікросервісного чи монолітного продукту

- проговорити культурні відмінності в комунікації під час співбесіди в німецьку технологічну компанію

- проговорити культурні відмінності в комунікації та інтеграції в німецькому технологічному колективі

- провести рев'ю вашого коду й надати відгук

про мене

З 2006 року я жив та працював в Україні в Києві, а з 2013 року я живу й працюю в Німеччині в Берліні. За цей час я  попрацював як в українському аутсорсингу так і в німецьких сервісних та продуктових компаніях у різноманітних ролях від Junior Software Engineer до Tech Lead. Зокрема я працював над продуктами в банківському секторі, в управлінні документами й звітами фармацевтичної галузі, а також в цінутворенні нерухомості в Німеччині.

Розробляю програмні продукти з використанням технології Java та різноманітних фреймворків.

Збираю й створюю технічні вимоги, зокрема програмної інтеграції через різноманітні протоколи обміну даними та з використанням синхронних та асинхронних принципів передачі даних,  для міграції продукту в хмарну екосистему чи збільшення навантаження. Проводжу й модерую технічні воркшопи.

Координую розробку між розподіленими мультикультурними командами. Вільно користуюсь в роботі німецькою та англійською мовами.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії