← до інших менторів

Дар'я Волкова

Head of Brand Marketing & Communications

З чим можу допомогти

Допоможу web3, блокчейн та крипто компаніям, які хочуть побудувати впізнаваний бренд на ринку і лояльне ком’юніті. Також, допоможу класичним бізнесам покращити маркетинг за допомогою web3 інструментів та активацій. Go-to-Market стратегія, брендинг та ребрендинг, створення ціннісної пропозиції, позиціонування, стратегія комунікацій, бренд менеджмент, контент менеджмент, дизайн менеджмент, побудова маркетинг і бренд команди.


про мене

Бренд стратег та маркетолог, спеціаліст з комунікацій, менеджер маркетингових команд. 9 років працюю у сфері маркетингу та допомагю бізнесам ставати цікавими для клієнтів та партнерів. Відповідала за маркетинг та комунікації у блокчейн та крипто, очолювала напрямок просування бренду британської фінтех-компанії Wirex в Україні та Східній Європі, створювала рекламні кампанії для українських та міжнародних брендів, керувала власною креативною агенцією. Веду телеграм-канал Blockchain Marketing, де розповідаю про тренди та перспективи напрямку.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
середня сума донату — 1279 ₴