← до інших менторів

Артур Сердюк

Senior Software Developer у Underdefense

З чим можу допомогти

Найактуальніші питання зараз про те, що потрібно знати для першої роботи або чим відрізняються junior, middle, senior девелопери один від одного. Наскільки важливі soft skills. На що потрібно звертати увагу коли хочеш шукати роботу. Також можу відповісти на безліч питань які стосуються розробки, де отримувати інформацію і як варто прокачуватись. Можу навіть зробити review коду за потреби :)

про мене

Я senior php (laravel) developer, який працює у кібербезпеці. Працював у продукті, фрілансі, аутстафом і на пряму з клієнтом. Маю власний проєкт - браузерну реалтайм гру написану на laravel + tailwind + vue, діскорд бота на пітоні для сервера по цій самій грі.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.