Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Артем Дешицький

CEO у Сontract Electronics Ukraine

З чим можу допомогти

- я можу бути корисним компаніям або молодим підприємцям, які займаються розробкою та виробництвом hardware або embedded рішень будь-якої складності на любій стадії зрілості

- у питаннях організації процесів та аудиту поточних по напрямках: розробки, виробництва, постачання, стратегії розвитку, загальних організаційних питань.

- супроводом змін у перехіний період масштабування з MVP до мілкої серії, перехід з мілкої серії до серійного виробництва та підготовки до виходу на єкспортні ринки

про мене

На своєму практичному досвіді працював із проектами різної складності, супроводжуючи їх від дизайну до серійного випуску як для внутрішнього ринку, так і на експорт, організовуючи процеси між департаментами.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії