Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів← до інших менторів
Mentor`s photo

Анна Пихтіна

Комунікаційниця у програмі USAID "Мріємо та діємо", менторка з комунікацій в ГО "Офіс Дій"

З чим можу допомогти

- консультація щодо комунікаційної стратегії організації

- консультація щодо плану комунікаційної кампанії (її створення та аналіз результатів)

- огляд ваших соцмереж та інших комунікаційних каналів комунікації

- робота зі ЗМІ, журналістами, текстами для них

- створення або огляд комунікаційних повідомлень та аналіз цільової аудиторії, тощо

про мене

💻 Я працювала в бізнесі: з нуля вела масштабні бізнес-проєкти (тім-білдінги, корпоративи, акселератори, тощо) для Renault, Liga, IT-компаній. Також координувала івенти до Дня пам’яті та примирення та роковин трагедії Бабиного Яру.

🇺🇦В 23 я організувала команду волонтерів і була головною координаторкою щорічного молодіжного саміту на 800+ осіб, ціллю якого було показати європейський шлях, який обрала Україна в 2013 році. Cаме тоді я відчула силу громадського сектору. І понеслось 🙂

💃 Мій загальний досвід роботи у громадських організаціях: 7 років. Серед них комунікаційна та організаційна робота в USAID Проєкт енергетичної безпеки, Garage Gang , Action Institute, USAID Мріємо та діємо, Офіс Дій.

🤳За ці роки я також провела тренінги з комунікаційної стратегії для громадських організацій (Київський діалог, Пласт, UNDP) для 100+ учасників та

🚀35+ менторських сесій з візуального стилю, SMM- стратегії, роботи з особистим брендом, взаємодією з різними стейкхолдерами, комунікаційної стратегії, тощо для стипендіатів 1-3 когорти програм Офісу Дій.

Я закінчила КПІ та отримала магістерський ступінь в Інститут лідерства та управління УКУ на ""Управлінні неурядовими організаціями», виграла конкурс на навчання Strategic Communications від Open Society Foundation, та пройшла курси в Bazilik School, Practicum з SMM, кризових комунікацій та сторітелінгу.

Ну ще в мене є стендап про мого дідуся і я пишу книгу про свою маму, але це вже наступний рівень близькості 🙂

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії
*вносячи донат, Ви підтверджуєте свою поінформованість про те, що повернення коштів не здійснюється, окрім як відповідно до вимог закону
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1300 ₴
оплата під час бронювання сесії