Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Анна Мазур

СЕО у Happy Monday

З чим можу допомогти

Можу переглянути резюме, linkedin профіль, допомогти зорієнтуватися де зараз шукати можливості для працевлаштування, допомогти з іншими кар'єрними питаннями.

про мене

Засновниця та виконавча директорка кар'єрного порталу Happy Monday. Авторка книги «Кар'єра без драм та травм». TOP-20 Women Tech Entrepreneurs 2020. Випускниця Employer Brand College International. Спікерка TEDxLviv. Запрошена викладачка бізнес-школи МІМ-Київ. Більше ніж 10 років працюю з питаннями професійної реалізації та працевлаштування людей різного віку і фаху.

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
1500
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії