Підпишися на розсилку

дякуємо, що підписались на розсилку!
здається щось пішло не так, введіть ваш email
← до інших менторів
Mentor`s photo

Аліна Коваленко

Graphic Designer & Founder у Tablr Studio

З чим можу допомогти

- можу підказати що робити як на старті проєкту, так і під час входу в проєкт на будь-якому етапі

- формування портфоліо (його чек та допомога в його оформленні)

- маю декілька готових презентацій з додрукарської підготовки, які згодом увійдуть до мого авторського курсу з графічного дизайну (маєте змогу першими ознайомитись)

Маю багаторічний досвід у сфері графічного дизайну, комунікації з командою та ведення проєктів безпосередньо з клієнтом.

про мене

Я графічний дизайнер у сфері ATL/BTL. Маю за плечима успішно реалізовані проєкти зі світовими компаніями. Зацікавило які саме - переходь на мій behance

про employer branding community

Це спільнота більш ніж 4000 однодумців, причетних до розвитку бренду компанії-роботодавця. Ми об’єдналися, щоб розвивати ринок праці в Україні, задавати нові стандарти в співпраці з працедавцями та створювати можливості для росту спеціалістів із брендингу роботодавця.

facebook, група, linkedin

про колаборацію

Cultural Management — це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

відгуки

No items found.
Мінімальна сума —
оплата під час бронювання сесії
середній донат — 1276 ₴
оплата під час бронювання сесії